Anne Baba Danışmanlığı
30 Mar 21

Anne Baba Danışmanlığı

Anne baba danışmanlığı, çocuk ve ergenler arasında sıkça görülen bir psikiyatrik sorun olan aile içi iletişim sorunlarının önlenmesi ve azaltılması için yapılan bir terapidir. Anne baba danışmanlığı, aile üyeleri arasındaki iletişim problemlerinin çözümüne odaklanır ve ailelerin çocuklarına ve ergenlere destek olmalarına yardımcı olur.

Anne baba danışmanlığı, ailelerin çocuklarının ve ergenlerinin davranışlarını anlama, çocukların ve ergenlerin düşüncelerini ve duygularını anlama ve ailelerin çocuklarına ve ergenlere destek olmalarına yardımcı olur. Anne baba danışmanlığı, ailelerin iletişim kurma, anlaşmazlıkları çözme ve çocuklarına ve ergenlere destek olma gibi becerilerini geliştirmeyi hedefler.

Anne baba danışmanlığı, çocuk ve ergenlerde aile içi iletişim sorunlarını azaltmaya yardımcı olabilir ve çocukların ve ergenlerin sağlıklı bir şekilde büyüme ve gelişme sürecine destek olabilir. Anne baba danışmanlığı, ailelerin çocuklarının ve ergenlerinin zihinsel sağlıklarını koruma ve geliştirmeyi hedefler.